Portál pre obce,
rozpočtové a príspevkové organizácie

Obec/Mesto

Zmena dodatku k pracovnej zmluve pri vymenovaní učiteľa školy za riaditeĺa školy

Publikované: Autor/i: Ing. Ingrid Konečná Veverková

Učiteľa, pôsobiaceho na škole, po úspešnom výberovom konaní zriaďovateľ vymenoval za riaditeľa školy. Musí v tomto prípade zriaďovateľ urobiť aj dodatok k jeho pracovnej zmluve, v ktorej zmení druh práce z učiteľa na riaditeľa školy?

V zmysle § 3 ods. 3 zákona č. 596/2003 Z. z. zriaďovateľ súčasne s vymenovaním riaditeľa dohodne na dobu funkčného obdobia po

Na zobrazenie tohto obsahu nemáte dostatočné oprávanenie.

Odomknite si prístup k odbornému obsahu na portáli.
Prístup k obsahu portálu majú len registrovaní používatelia portálu. Pokiaľ ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte prístup k obsahu portálu, využite 10-dňovú demo licenciu zdarma (stačí sa zaregistrovať).



Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.

Aktuálne články

Čo všetko má mať zriaďovateľ na webovom sídle? N

Publikované:

Príspevok sa venuje transparentnosti subjektu územnej samosprávy. Jeho cieľom je objasniť, čo má mať na webovom sídle (t. j. internetovej stránke) povinne zverejnené a čo musí byť súčasťou zverejňovaných údajov.