Portál pre obce,
rozpočtové a príspevkové organizácie

Aktuality

COVID-19 SMART

Kategória: Koronavírus/COVID-19 Autor/i: Združenie miest a obcí Slovenska

Pomôžme seniorom, znevýhodneným skupinám a potlačme šírenie paniky

Pomôžeme Vám osloviť ľudí reálne žijúcich na území Vášho mesta alebo obce a doručiť tak životne dôležité pokyny, navyše plne v súlade s GDPR. Spolu s mobilnými operátormi Vám venujeme počet esemesiek rovnajúci sa počtu Vašich obyvateľov ako aj dátové vrstvy umožňujúce zacieliť na konkrétnu skupinu ľudí (napr. seniori).

Aby sme lepšie zvládli pandémiu korona vírusu, Operátori Slovak Telekom a Orange v spolupráci s Market Locatorom ponúkajú možnosť informovať obyvateľov jednotlivých mestských častí alebo obcí pomocou „SMS rozhlasu“ bezplatne. Prihovárame sa všetkým starostom a starostkám na Slovensku.

Informovanie občanov je v tomto krízovom období jedna z najdôležitejších povinností miest a obcí. Radi by sme Vám preto ponúkli pomoc pri cielenej komunikácii s Vašimi obyvateľmi. Market Locator je riešenie pre moderný mestský úrad, takzvaný „SMS rozhlas“ a vďaka mobilným operátorom Slovak Telekom a Orange Slovensko Vám ponúkame tento nástroj v čase núdzového stavu bezplatne. Chceme pomôcť v boji proti šíreniu korona vírusu tým, čo dokážeme najlepšie, rýchlo a efektívne odovzdať pokyny prostredníctvom esemesky do mobilu, ktorý má každý vo vrecku. Pomôžeme Vám osloviť ľudí reálne žijúcich na území Vášho mesta alebo obce a doručiť tak životne dôležité pokyny, navyše plne v súlade s GDPR. Spolu s mobilnými operátormi Vám venujeme počet esemesiek rovnajúci sa počtu Vašich obyvateľov ako aj dátové vrstvy umožňujúce zacieliť na konkrétnu skupinu ľudí (napr. seniori). Môžeme takto pomôcť ľuďom v regiónoch, dôchodcom bez internetu dať vedieť ako postupovať v čase krízy, ako si zabezpečiť, kde získať rúško, kde sa na diaľku vyšetriť a pod. Môžeme spoločne zabrániť šíreniu falošných informácií a tlmiť paniku.

Môžeme takto pomôcť ľuďom v regiónoch, spoločne zabrániť šíreniu falošných informácií a tlmiť paniku. Dôchodcom bez internetu dať vedieť ako postupovať v čase krízy, ako si zabezpečiť potraviny, kde získať rúško akebo kde sa na diaľku dať vyšetriť.

Viac informácií nájdete tu.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.