Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR pokračuje v sérii bezplatných workshopov kybernetickej bezpečnosti pre zamestnancov verejnej správy vo všetkých krajských mestách Slovenska.
Cieľom je posilniť pripravenosť zamestnancov na rastúce kybernetické hrozby a budovať kultúru bezpečnosti naprieč verejnou správou.
Program je zameraný na praktické situácie z reálnej praxe – od rozpoznávania phishingových útokov až po modelové krízové scenáre a bezpečné využívanie nových technológií vrátane umelej inteligencie.
Workshopy už prebehli v mestách Trnava, Prešov, Banská Bystrica a pokračovať budú v Trenčíne (23. júna), Nitre (24. júna), Bratislave (25. júna), Žiline (29. júna) a v Košiciach (30. júna).
Záujemcovia sa môžu prihlásiť na: WORKSHOPY KYBER BEZPEČNOSTI.
Zdroj: MIRRI